Елеватор

Елеватор

Елеватор в смт. Вовковинці, вул.Вокзальна, 2, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200Вирощування зернової культури – процес довгий і кропіткий, вимагає багато сил, часу і витрат. Однак, вирощене і зібране зерно – це тільки пів роботи, адже його ще потрібно правильно зберігати. Елеватор філії «Комаровецьке» ХПП, що входить до складу ПП ТПК «Віком», займається зберіганням зернових культур починаючи з 1938 року. Станом на 2018 рік місткість зернового складу становить 42 100 тонн, у тому числі 31 600 тонн – склади підлогового зберігання (10 шт.), силосах – 10 500 тонн (3 шт.).

Ми надаємо комплексну послугу, куди входять такі етапи, як: приймання культури, визначення критерію якості, очищення, розміщення і власне зберігання. На виході Ви отримуєте сформовані партії зерна, що відповідають вимогам необхідного цільового використання.

Кожна операція з зерном в елеваторі повністю механізована і дозволяє забезпечувати його вільне пересування в необхідному напрямку, наприклад, виправлення на сушку, очищення. Також елеватор дозволяє доводити великі партії аграрних культур до необхідної кондиції якості, проводити швидкі завантаження і відвантаження. Максимальна добова потужність по прийманню становить до 1000 тонн залізничними вагонами та до 1000 тонн автомашинами.

У розпорядженні елеватора є 3 очисні башти і дослідницька лабораторія з контролю якості зерна.

Сучасна інфраструктура елеватора та великий професійний досвід його працівників забезпечують додержання усіх технологічних процесів, температурного режиму та режиму вологості, що у свою чергу гарантує ідеальні умови для зберігання і перешкоджає виникненню шкідників.

Контактна інформація

Адреса

смт. Вовковинці, вул.Вокзальна, 2, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200

Контакти

ТПК "Віком"
смт. Вовковинці, вул.Вокзальна, 2, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200