Виробництво круп та пластівців ПП ТПК "Віком"

Виробництво круп та пластівців ПП ТПК "Віком"

Виробництво круп та пластівцівДругим за значущістю продуктом харчування (після борошна), що виробляється із зерна злакових культур, є крупа. На формування якості крупи впливають багато чинників, зокрема: вид круп’яної культури, якість зерна, що переробляється та технологія його перероблювання. Для виробництва круп ТПК “Віком” використовує сучасну механізовану лінію, що забезпечує продуктивність до 20 000 тонн на рік. Найближчим часом планується його розширення, що дасть змогу виготовляти також пластівці. Якість готової продукції та її відповідність усім міжнародним нормам та вимогам ГОСТ контролює власна лабораторія.

Властивості зерна різних культур неоднакові. Проте, будь-яке зерно повинне відповідати загальним вимогам: бути доброякісним, повноцінним, належно обробленим, мати сприятливі біохімічні властивості. Таким вимогам, як правило, відповідає зерно, вирощене в належних умовах. Бажано використовувати районоване зерно. Погодні, кліматичні умови теж впливають на якість зерна, а отже, на крупи, отримані з нього.

Усі крупи багаті на крохмаль і значною мірою на білки. Вони є і досить калорійними продуктами, які при відповідній кулінарній обробці добре засвоюються організмом людини.Усі способи вироблення круп ґрунтуються на механічній технології, яку в загальному вигляді можна показати такою схемою: очищення зерна від домішок → сортування очищеного зерна з крупністю → лущення, відокремлення ядра від плівок оброблення ядра в різних варіантах залежно від роду зерна і сорту одержуваної крупи (дроблення, шліфування, полірування, плющення) → сортування готової продукції.

На першому етапі матеріал очищається від мінеральних і органічних домішок, а також різних дефектного насіння. Залежно від виду культури, зерно може піддаватися різним термічним обробкам на даному етапі. Завдяки цьому у зерен пропадає присмак гіркоти.

Другий етап передбачає лущення і шліфування, а також розфасовку продукції. Далі з поверхні цілих ядер видаляються зародки, а самим крупинках надається бажана форма. В результаті цих процесів у круп значно підвищується коефіцієнт засвоюваності, поліпшуються смакові якості. Реалізація товарів розрахована оптових покупців.

Контактна інформація

Адреса

смт. Вовковинці, вул.Вокзальна, 2, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200

Контакти

ТПК "Віком"
смт. Вовковинці, вул.Вокзальна, 2, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200